A D M I N

H_KAALVOET_BRIEFHOOF

INSKRYWINGS & AANSOEKE

NAVRAE

Ontvangs

Mev Yolandi Minnie

yminnie@hennops.com

Inskrywings Graad 1-3

Mev Mimmie Olivier

molivier@hennops.com

Inskrywings Graad 4-7

Mev  Adri  van Noordwyk

avnoordwyk@hennops.com

Gr R Ontvangs & Inskrywings

Mev Elane Pienaar

epienaar@hennops.com

Gr R Ontvangs & Inskrywings

Renita Smith

rsmith@hennops.com

   

Hoof Finansies

Mev Nonnie Koch

nkoch@hennops.com

Finansies

Mev Elize de Lange

edelange@hennops.com

Skoolfonds

Mev Charmaine Schoeman

cschoman@hennops.com

Finansies

Mev Magda Opperman

mopperman@hennops.com

Hoof Sekretaresse en Liaison

Mev Angelique Smal

asmal@hennops.com

   

Bontstaan Klerewinkel

Chantel Alers

calers@hennops.com

Hennops Kafee & Kafeteria

Christine du Toit

cdutoit@hennops.com

KOMMUNIKASIE

D6 Connect

Kommunikasie vanaf die skool se kant, geskied meestal deur die skool se D6 Connect wat u op u selfoon en rekenaar kan aflaai. Die sisteem sal u waarsku wanneer daar enige veranderinge aan die program plaasvind, of wanneer daar sake is waarvan u dringend moet kennis neem. Die D6+ is die kernbron van inligting by Laerskool Hennopspark. Laai die D6 Connect Toepassing af vanaf die volgende adres en kies dan Laerskool Hennopspark: Registreer met die stappe wat volg, en pas kanele aan om te volg wat op u kind van toepassing is:

 
 

ADVERTENSIES

Nuwe kommunikasie kanale is geskep vir advertensie geleenthede:

  • Besigheidsforumlede of aansoeke: (slegs ours van ons skool) kontak Chantell Alers of epos calers@hennops.com
  • Adverteerders kontak: Yolandi Minnie, die skool se liaison by yminnie@hennops.com

"MY SCHOOL"

Ons wil graag versoek dat u sal deelneem aan hierdie manier van fondsinsameling vir ons skool. Laai asseblief die toepassing op u foon af en koppel Laerskool Hennopspark as begunstigde.

MAKRO KAART

Die manier van fondsinsameling is vir ons van groot waarde. Laai asseblief die toepassing op u foon af en koppel Laerskool Hennopspark as begunstigde.