BESTUUR & PERSONEEL

B E S T U U R

H_KAALVOET_BRIEFHOOF

BESTUUR & PERSONEEL

Uitvoerende HoofMnr Jannie Raath 
Adjunk-hoof (Snr)Mnr Darius Steyn 
Adjunk-hoofMev Linda Schroeder 
DPH (Vise-hoof)Mev Dinah-Anne Claassen 
DPH (Vise-hoof)Mev Tania Meyer 
DepartementshoofMev Mardine Laubscher 
Vise-hoof: SportMev Susan du Preez 
Vise-hoof: SportMnr Werner van Rooyen  Albert Badenhorst
Vise-hoof: KultuurMev. Ané Kunzmann 
Vise-hoof GSFMev Ronel du Randt (DPG) 
Depart-hoof GSFMev Ida van Rooyen (DPG) 
PROMev Ann Alkema 
Klank & DPH DissiplineMnr Adriaan Pretorius 
Ouerlede 
VoorsitterMnr James Stokes
TesourierMnr Demetrio Cossadianos
 Mev Christine du Toit
 Mnr Gert Mulder
 Ds Jaco Schutte
 Mev Elana van Breda
Personeel 
 Mnr Jannie Raath
 Mnr Darius Steyn
 Mev Linda Schroeder
 Mev Ronel du Randt
Administratief 
SekretaresseMev Angelique Smal

SAL HIER VERSKYN NA DIE 2019 VERKIESING

PORTEFEULJENAAM
VISE-HOOFRonél du Randt
DEPARTEMENTSHOOFIda van Rooyen
VAKHOOF AFRIKAANSAlice Maree
VAKHOOF ENGELSRené Bezuidenhout
VAKHOOF WISKUNDEAmanda Bezuidenhout
GRAADHOOF (Graad R)Janezelle Gamble
GRAADHOOF (Graad 1)Willemien Nel
GRAADHOOF (Graad 2)Maretha Swanepoel
GRAADHOOF (Graad 3)Lynette Coertze
Gr R H  (Uile)Mev Estari NelIvy Khoza
Gr R E  (Bere)Mev Rhoda LouwCecilia Pienaar
Gr R N  (Vis)Mev Anneli Kleynhans (Onder-GI)Ragel Jacobs
Gr R O  (Bye)Mev Ruzelle GroblerJane Nkhata
Gr R P (Walvis)Mej Diana Appleby)Ida Nkhuna
Gr R S  (Goggas)Mej. Petro-Mari BosmanZandiswa Kandisa
Gr R K  (Pikkewyne)Mev Lize-Mari du ToitPaulina Ngobeni
Gr R L  (Wikkelwurms)Mev Claudette BritsMeisi Masuku
DPH en GraadvoogMev Jannezelle Gamble 
Gr 1 A Mev Jacolene Smit  Idene Nepgen
Gr 1 H Mev Mariet van Rooyen Chelsea Grundlingh
Gr 1 EMev Karin Lourens   Marlet Roos
Gr 1 NMev Estelle Steenkamp (Onder-GI) Mienke Diedericks
Gr 1 O Mev Louisa RedelinghuysJean-Mari van der Veen
Gr 1 PMev Caroline McDonald Jumari du Plessis
Gr 1 SMev Antoinette Grobler Danielle de Kock
Gr 1 K GraadvoogMev Willemien Nel (GI)Tanya Lombard
Gr 1 LMev Shelise Cilliers Miquela Snyman
Gr 1 RMev Erna de Bruin Bianca Kramer
Gr 2 HMe Su-Mari Wentzel 
Gr 2 EMej Chené Armstrong 
Gr 2 NMev Elize Jonker    
Gr 2 OMev Hannelie Taljaard  
Gr 2 P Mev Marie Myburgh (Onder-GI)Engela Elliot
Gr 2 SMev Ronel Mulder 
GR 2 K  Mev Delvenessa Grabe  
Gr 2 LMev Elanie Hodgman  
Gr 2 R  GraadvoogMev Maretha Swanepoel (GI)Riandi Rautenbach
Gr 3 HMev Ronette de Beer 
Gr 3 E  GraadvoogMev Lynette Coertze (GI)René Pieterse
Gr 3 NMev Sarett Sterk  
Gr 3 OMev Cindy van Smaalen   
Gr 3 P  Mev Bernice Mouton 
Gr 3 SMev Rhoda Andrews   
Gr 3 K Mev Ilse Etsebeth  (Onder-GI)  
Gr 3 LMev Alice Maree  
Gr 3 RMev Amanda Bezuidenhout   Marianne Willemse
VAKGRAADOPVOEDER
MusiekGraad RAnnelize van Niekerk
MusiekGraad 1 – 3Louisa  Redelinghuys
MediaGraad R -3Retha Nel
RekenaarsGraad R -3Erika Doubell
LiggaamsopvoedingGraad RAnnelize van Niekerk
LiggaamsopvoedingGraad 1 – 3Deon Maré
Benedette van der Westhuizen
Laythen Vrey
EngelsGraad 1Robé Grech
EngelsGraad 2Maryke v Nieuwenhuizen
EngelsGraad 3Mariaan vd Westuizen
PORTEFEULJENAAM
VISE-HOOFDinah-Ann Claasen
DEPARTEMENTSHOOF ALGEMEENTania Meyer
DEPARTEMENTSHOOF WETENSKAPMardine Laubscher
VAKHOOF AFRIKAANSAdri van Eck
VAKHOOF ENGELSLinda Schroeder
VAKHOOF WISKUNDEDinah-Ann Claassen
VAKHOOF SOSIALE WETENSKAPTania Meyer
VAKHOOF LEWENSORIËNTERING, LEWENSVAARDIGHEID, KUNS EN KULTUURNadia Pretorius
VAKHOOF TEGNOLOGIETania Meyer
VAKHOOF NATUURWETENSKAPMardine Laubscher
GRAADHOOF (Graad 4)Talita Vosloo
GRAADHOOF (Graad 5)Nadia Pretorius
GRAADHOOF (Graad 6)Lynette Smit
GRAADHOOF (Graad 7)Liezal Steele
Gr 4 HMev Kotie van Zyl  
Gr 4 EMev Liezl Grobler Juan Cronje
Gr 4 N (1)Mev Benedette v d Westhuizen   
Gr 4 N (2)Mev Belinda Jooste 
Gr 4 OMnr Ruan Ernst     
Gr 4 PMev Lené le Roux  
Gr 4 SMev Yolanda Nell        
Gr 4 K Mnr Ruan Venter  
Gr 4LMev Gerde van der Merwe      
Graadvoog Mev Annelize Reynders (GI) 
Gr 5 H Mev Petro Pankhurst  
Gr 5 EMev Chani Thackwray 
Gr 5 NMnr Albert Badenhorst  
Gr 5 OMej Twanette de Jager 
Gr 5 PMev Santie Coetzer 
Gr 5 S Mev Sanette van Niekerk  
Gr 5 KMev Melany de Villiers        
Gr 5 LMev Liné Niemand 
GraadvoogMev Bernise Odendaal    (GI)     
Gr 6 HMev Herma du Plessis      
Gr 6 E (1)Mev Liezel van Zyl   
Gr 6 E (2)Mnr Johnny Schroeder         
Gr 6 N Mnr Ruan Swanepoel      
Gr 6 OMnr Philip Botha  
Gr 6 PMev  Leandrie Niehaus 
Gr 6 SMnr Rohan Stroh (Onder-GI) 
Gr 6 KMev Elzabe v d Heever          
Gr 6 L Mnr Christo de Jager 
GraadvoogMev Talita  Vosloo  (GI) 
Gr 7 H (1)Mev Corné van  Rijn  (Onder GI) 
Gr 7 H (2)Mev Anneli Minnaar  
Gr 7 E Mev Chantel Deyzel Alberto Myburgh
Gr 7 NMev Teresa Fouché     
Gr 7 O Mnr Philippe Munro 
Gr 7 PMev Linda van der Linde         
Gr 7 S Mej Coleen Pelser Luan v d Schyff
Gr 7 KMej Carla Stevens    
Gr 7 LMnr Juan Parsons 
Graadvoog Gr 7Mev Lynette Smit (GI)  
SEUNS
Ackerman, Brogan
Albertyn, Iwan
Booyens, Luhardt
Botha, Frederik
Crouse, Hylton
De Jager, Hanru
Del Rio Maree, Mateo
Gelderblom, Wihan
Linde, Marcus
Makkink, Andre
Marais, Ewald
Mc Donald, Jadon
Mong, Evert
Mostert Dewald
Pieterse, Samuel
Prinsloo, Charl
Snyman, Wandré
Stassen, Anton
Van der Merwe, Petrus
Van Rooyen, Ryno
Van Staaden, Henko
Van Zijl, Eon
Vrey, Werner
  DOGTERS
Badenhorst, Renate
Boukan, Mia
Coetzee, Kendra
De Villiers, Anri
Dry, Milan
Hurter, Nelia
Janse van Rensburg, Anouk
Jordaan, Carli
Lourens, Sumari
Lubbe, Lemé
Marais, Elné
Morehen, Megan
Mosdell, Annabel
Piekaar, Anne-Mae
Pretorius, Jessica
Roos, Lara
Rorich, Natalie
Smith, Kelsey
Smith, Michaela
Swanepoel, Mikah
Thompson, Emma
Van Straaten, Tanit
Vetter, Mia